Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kokioje vietoje jums prasidėjo?

Go down 
+4
Yummy
Bebriukė :D
Kvilee*
Becaboo
8 posters
AutoriusPranešimas
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 10:38 pm

Pasidalinkime. ;}
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 2:24 am

Mokykloje. Liežuvis
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 6:02 pm

Namie Šypsnis
Atgal į viršų Go down
Bebriukė :D
Naujokė
Bebriukė :D


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-05-01

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 8:58 pm

Keista bet dar vis laukiu tų pirmųjų Nepatenkintas...
Atgal į viršų Go down
Yummy
Naujokė
Yummy


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 12:17 am

Mano laimei namuose,bet per didžiausius skausmus,dar ir dabar jie kamuoja kai prasideda.Nesuprantu kaip kitos merginos jų miršdamos laukia,aš jų visiškai nelaukiu jug prarandi visus malonumus. Reikia slėpti nuo pasklaūnių klasiokų,klasiokių,jautiesi su paketais nepatogiai,kai kurioms skauda,vasarą tam tikrą laiką patartina nesimaudyti nors ir karščiausia diena,tenka pasitenkinti dušu ir t.t. tikrai nesuprnatu ko čia laukti. Bet žinoma nekreipiu dėmesio kad man jau,tik kad skausmai nepakeliami Nieko Wazee
Atgal į viršų Go down
Egle
Naujokė
Egle


Pranešimų skaičius : 6
Join date : 2010-04-29

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimePen. 06 18, 2010 1:36 am

Man nesenai prasidėjo - namuose. Bet labai džiaugiuosi, kad be skausmų. : D
Atgal į viršų Go down
liveta
Naujokė
liveta


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-07-30

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimePen. 07 30, 2010 4:40 pm

Namuose.
Atgal į viršų Go down
Felicita
Naujokė
Felicita


Pranešimų skaičius : 12
Join date : 2010-05-24
Age : 30

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimePir. 08 02, 2010 1:11 am

namie.
Atgal į viršų Go down
katerina
Naujokė
katerina


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-06-27
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitimePir. 06 27, 2011 10:45 pm

[color=red] Man prasidėjo prie ežero, kai buvau vyresnės sesers gimtadienyje. Buvau su šortais, nes oras buvo labai karštas. Tai aš sėdžiu ant suoliuko, geriu šampaną, šnekučiuojuosi su sesės drauge (ji taip pat mano draugė) ir staiga netyčia žvilgtelėjau žemyn. pamačiau tai, ko nesitikėjau. Pamačiau, kad draugė užsiėmus burną spokso į mane. Nieko nesakius pašokau, ir nubėgau į palapinę, kurioje turėjau miegoti aš, mano sesė, sesės ir mano draugė ir dar kita sesės bičiulė. Pasiknaisiojau sesės rankinėje ir atradau kas man buvo tą laiką svarbiausia - paketą. Šiaip ne taip užsidėjau jį ten kur reikia, ir paskambinau mamai. Pasakiau, kad atvažiuotų manęs pasiimti.




[right] [color=blue] Beje, visą gyvenimą prisiminsiu šią istoriją ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kokioje vietoje jums prasidėjo? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokioje vietoje jums prasidėjo?   Kokioje vietoje jums prasidėjo? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokioje vietoje jums prasidėjo?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Labas rytas. Kaip prasidėjo mano diena?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Merginoms :: Tarp Mūsų-
Pereiti į: