Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.

Go down 
+2
Augaa
Becaboo
6 posters
AutoriusPranešimas
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 10:32 pm

Diskutuojame apie tai.
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Augaa
Naujokė



Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-04-29

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 11:47 pm

Mano ūgis 160cm , o svoris 37... Dauguma žmonių sako ,kad esu liekna , o dar kiti vadina anoreksike... nes labai dažnai nieko nevalgau... O man kaip tik atrodo , kad esu stora... tai net nežinau..
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimePen. 04 30, 2010 1:18 pm

Tikrai ieko gero. Mano ugis 159 ir sveriu 49 ir visi mane liekna vadina. Tai kokia tu tada? Liežuvis
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Yummy
Naujokė
Yummy


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 12:20 am

Augaa


Jei mazai valgai ir manai kad esi stora tikrai turi susirupinti,nes nuo tokiu dalyku prasideda anoreksija.. Palengvėjo
Atgal į viršų Go down
Dreamer.
Naujokė
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-05-01

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 1:22 am

Etc, Auguste, gi tu žinai, kad nesi nei stora, bet problemu turi. (:

O mano šiaip ūgis 166cm svoris 48kg., jaučiuos tikrai stora, + nevalgau mėsos, esu vegetarė.
Atgal į viršų Go down
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 6:02 pm

Mano ūgis 165cm o sveriu 57kg. Tikrai nesu iš tu plonų,bet ir nesu labai stora...
Atgal į viršų Go down
Bebriukė :D
Naujokė
Bebriukė :D


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-05-01

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 9:00 pm

Gal nieko ir nesakysiu nes stora tai tikrai esu...
Atgal į viršų Go down
Yummy
Naujokė
Yummy


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 12:23 am

Mano ūgis 172cm svoris 46kg,pagal ūgį esu per plona,bet mano tokia riebalų apykaita,man nuo visokių mėsų riebių dalykų pilvas neauga,bet man gerai,tikrai nesu anoreksikė,valgau normaliai patikėkit,kartais taip prisikemšu kad utiutių,žinoma būna ir nevalgadienių Gėrisi manau reikia džiaugtis savo svoriu,ir nevadinti savęs perkūdusia arba stora kaip mėgstama,o jei jauti kad tikrai per daug riebalikų tiesiog daugiau reiktų valgyti daržovių,vaisių,nekaloringo maisto,arba tiesiog sportuoti,jau geriau kad daug sveria raumenys o ne riebaliukai. Visos mes esame normalios,nemanau kad reiktų save alinti įvairiomis dietomis,kai galima paprasčiau numesti svorį. Gėrisi
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.   Antsvoris, nutukimas, viršsvoris. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Antsvoris, nutukimas, viršsvoris.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Merginoms :: Tarp Mūsų-
Pereiti į: