Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Tėveliai.

Go down 
+3
Kvilee*
laura
Becaboo
7 posters
AutoriusPranešimas
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 10:30 pm

Diskutuojam apie tėvelius ir mamytes. Piktas
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
laura
Naujokė
laura


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Kelmė

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 5:25 am

nervina!!!! pastovei aiškina ką daryti... lyg aš bučiau kokių 8-10 m. Moliūgas Piktas Susiraukęs
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 5:59 pm

Aš su tevais gerai sutariau iki tol kol parei6kiau kad nebelankysiu dailės. ;D Dabar jau viskas aprimo,bet vis tik randa kur prikišti ta išėjima is dailes. ;} Verkiantis
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 6:56 pm

Aš su tėvais nelabai sutariu..jie manęs niekur neišleidžia. Laiko mane dar visai visai mažyte...Nors kartais jie būna geri,bet tik KARTAIS Išpūtęs akis
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 7:03 pm

Normalūs tie tavo tevai,saugo. Liežuvis
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Augaa
Naujokė



Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-04-29

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 11:46 pm

Amm... su mama riejuosi kiekvieną dieną ...
Su tėvu beveik nebendrauju...
Šiaip mama leidžia visur eiti , tai nieko prikišti negaliu dėl šito... bet mokslo atžvilgiu tai žiauru ...
Pažymiai turi būti vien 9-10... jei gaunu 8 tai paskui būna riejimosi... todėl sakau riejuosi su ja visą dieną... nes gaunu 6,7,8... aišku turiu ir gerų pažymių , bet ji į juos nekreipia dėmesio ...bet ji atkreipia dėmesį tik į blogus...
Atgal į viršų Go down
Dreamer.
Naujokė
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-05-01

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 1:47 am

Augaa rašo:
Pažymiai turi būti vien 9-10... jei gaunu 8 tai paskui būna riejimosi... todėl sakau riejuosi su ja visą dieną... nes gaunu 6,7,8... aišku turiu ir gerų pažymių , bet ji į juos nekreipia dėmesio ...bet ji atkreipia dėmesį tik į blogus...
Pas mane taippat, nervuoja. Iš tikro, nesutariu su mama, būną man gerumo priepuoliu, tada angeliuku išvadina.
Atgal į viršų Go down
Bebriukė :D
Naujokė
Bebriukė :D


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-05-01

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 9:03 pm

O man dėl pažymių nieko...Nors ir esu beveik pirmūnė...Vis tiek mažiausiais pažymys 7...Kai jį gavau mama ne taip jau ir pyko...
Atgal į viršų Go down
katerina
Naujokė
katerina


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-06-27
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitimeAntr. 06 28, 2011 10:07 pm

Augaa rašo:
Amm... su mama riejuosi kiekvieną dieną ...
Su tėvu beveik nebendrauju...
Šiaip mama leidžia visur eiti , tai nieko prikišti negaliu dėl šito... bet mokslo atžvilgiu tai žiauru ...
Pažymiai turi būti vien 9-10... jei gaunu 8 tai paskui būna riejimosi... todėl sakau riejuosi su ja visą dieną... nes gaunu 6,7,8... aišku turiu ir gerų pažymių , bet ji į juos nekreipia dėmesio ...bet ji atkreipia dėmesį tik į blogus...

Man tas pats su mokslais. Žinoma, labai retai gaunu 6 ar 7. Dažniausiai 9 arba 10. Bet džiaugiuosi, kad tėvai mane taip auklėja, nes užaugusi turėsiu gerai apmokamą darbą, nereikės sėdėti gatvėje ir prašyti išmaldos.
Su tėvais sutariu gerai, jie manęs su mokslais nespaudžia, bet kai noriu kur nors išeiti, (užsimenu jiems apie renginį dažniausiai kai yra likę savaitė arba dvi) jioe sako, jei gerai mokinsiuosiuosi. Paskutiniu metu labai daug išėjau iš namų, tad mano vidurkis turėjo būti 9,5, tačiau buvo 9,0. Jie nepyko, suprato mane. Šiaip džiaugiuosi gerais tėvais. Kai pamatau gražų drabužį, tėtis mielai man jį nuperka. Beje, aš priklausoma nuo rūbų ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tėveliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tėveliai.   Tėveliai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tėveliai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Merginoms :: Tarp Mūsų-
Pereiti į: