Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Tu ir Virtuvė

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Tu ir Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Tu ir Virtuvė   Tu ir Virtuvė Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 10:29 pm

Viskas tuom pasakyta,diskutuojam ;)
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Bebriukė :D
Naujokė
Bebriukė :D


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-05-01

Tu ir Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu ir Virtuvė   Tu ir Virtuvė Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 9:10 pm

Nesenai mūsų mokykloje per technologijas man prasidėjo gaminimas...Labai labai patiko...O šeip gaminti patinka...
Atgal į viršų Go down
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Tu ir Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu ir Virtuvė   Tu ir Virtuvė Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 9:29 pm

Aš labai labai mėgstu gaminti.
Atgal į viršų Go down
Yummy
Naujokė
Yummy


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Tu ir Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu ir Virtuvė   Tu ir Virtuvė Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 12:14 am

Aš neberealiai mėgstu gaminti,tik nevisada tam yra laiko ir produktų Išpūtęs akis Ypatingai patinka per technologijų pamokas kai mano grupelės merginos vis klausinėja domisi kaip ką gaminti lyg būčiau profė Nieko nesiskundžiu,miela iš jų pusės.Kadangi labai mėgstu gaminti žiauriai nudžiungu kai pasitaiko proga,beto labiausiai sekasi gaminti saldumynus Išpūtęs akis
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Tu ir Virtuvė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Tu ir Virtuvė   Tu ir Virtuvė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Tu ir Virtuvė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Merginoms :: Tarp Mūsų-
Pereiti į: