Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai-Sapneliai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Sapnai-Sapneliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai-Sapneliai   Sapnai-Sapneliai Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 10:10 pm

Tikite kad sapnai išsipildo? Jums yra taip nutike? Esate sapnavusios viena sapną keleta kartų? Kaip dažnai juos spanuojate?
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Augaa
Naujokė



Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-04-29

Sapnai-Sapneliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai-Sapneliai   Sapnai-Sapneliai Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 2:30 am

Tikiu. Mano kiekviename sapne yra kaip mįslė. Kiekvienas mano sapnas išsipildo , dažniausiai tą patį sapną sapnuoju lygi tol kol jis išsipildo. Per tą laiką bandau išsiaiškinti ką tame sapne man nori parodyti.
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Sapnai-Sapneliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai-Sapneliai   Sapnai-Sapneliai Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:18 am

Įdomiai tu čia. Mano sapnų aiškinimas yra toks - susapnavau,atsikėliau,nuėjau į virtuvę,susirandu sapnininką,pažiūriu ką tas reiškia ir rami einu į mokyklą. ;DDDD Jeigu mano sapnai išsipildytų tai mano gyvenimas būtų 5 žvaigždučių pragaras. ;DD
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Augaa
Naujokė



Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-04-29

Sapnai-Sapneliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai-Sapneliai   Sapnai-Sapneliai Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 11:39 pm

Mano sapnai dažniausiai yra košmarai... ir tie košmarai išsipildo ir realybėje..
Atgal į viršų Go down
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Sapnai-Sapneliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai-Sapneliai   Sapnai-Sapneliai Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 6:09 pm

Aš sapnuoju retai,bet jei sapnuojiu tai sapnuoju savo svajones.Mnao sapnai labai retai teišsipildo. Šypsnis
Atgal į viršų Go down
Neko
Naujokė
Neko


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-05-08

Sapnai-Sapneliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai-Sapneliai   Sapnai-Sapneliai Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 4:44 pm

Esu susapnavusi kelsi sapnus kurie išsipildė. Bet jie daugiau buvo kaip deja-vu po išsipildytmo. Ir tei kurie išsipildo dažniausiai būna beprasmiai ir tai tik maža nuotrupa.

O šeip mano sapnai nesipildo (ir aš labai džiaugiuosi to, nes nelabai noriu kad mane bandytų išrpeivartauti matkės mokytoja, bet aš pabėgčiau ir kitas mokytojas mane bėgtų gayudyti... Ir po to paaiškėtų kad mano kitus klasiokus/es ji išprievartavo.) arba kad močiutė man ir burnos ištrauktų vorą . Ir kitokie nebaisūs ir beprasmiai košmarai.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnai-Sapneliai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai-Sapneliai   Sapnai-Sapneliai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai-Sapneliai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Čia įdomu :: Mistika-
Pereiti į: