Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vaikinai.~

Go down 
+3
Becaboo
laura
Kvilee*
7 posters
AutoriusPranešimas
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 8:01 pm

Kai pamatote vaikiną,kur pirmiausia atkreipiate dėmesį? :)
Atgal į viršų Go down
laura
Naujokė
laura


Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Kelmė

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 5:10 am

Pirmiausia.. aš visada žiūriu i veidą nes jeigu vaikinas baisus tada net ir labas nėra dėl ko sakyti...
Antra.. į vaikino aprangą, jei jo išvaizda man nepatinka tai kam išviso su juo draugaut!?!
Liežuvis Liežuvis
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 5:59 pm

Veidas,nosis,dantys ir batai. Spokso
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Augaa
Naujokė



Pranešimų skaičius : 16
Join date : 2010-04-29

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 11:42 pm

Amm... jums kaip pastebėjau rūpi išvaizda..
Man berno išvaizda nėra jau tokia svarbi...
Bet neapkenčiu kai bernas yra žemesnis už mane arba storas...
Man patinka draugiški , ištikimi bernai...
O jei žiūrint į išvaizdą tj pirmiausiai atkreipiu dėmesį į jo akis...
Atgal į viršų Go down
Dreamer.
Naujokė
Dreamer.


Pranešimų skaičius : 11
Join date : 2010-05-01

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 1:28 am

Nežiūrių į išvaizdą, na bet aišku, kliudo aky, kas be ko.
Mėgstu iškalbius, kad pavyzdžiui, nebūtų kosk neįdomus, susitinki ir tyli, tiesiog jie ne man, nes pati mėgstu kalbėt, ir nemėgstu temt gumos ant vieno klausimo.
Atgal į viršų Go down
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 6:08 pm

Pirmiausia vistiek žiūri į išvaizda. Pvz man svarbu vaikino Ūgis,Akys,šypsena. O poto jau pradedi bendrauti ir sužinai jo charakteri. Neturiu nusistačiusi savo idealo,kaip daro kai kurios. Kad vaikinas turi būti blondinas brunetas ir pan. Visi vaikinai yra skirtingi ir savaip gražūs.
Atgal į viršų Go down
Bebriukė :D
Naujokė
Bebriukė :D


Pranešimų skaičius : 18
Join date : 2010-05-01

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimeŠt. 05 01, 2010 9:15 pm

O man buvo taip man jis buvo negražus...Bet mes pradėjom bendrauti ir jis pasidarė toks toks gražus net nežinau kodėl...
P.S.Aš jį įsimylėjus...Aiškus jis to nežino...
Atgal į viršų Go down
Yummy
Naujokė
Yummy


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitimePir. 05 03, 2010 6:39 pm

Tikrai nei viena mergina neslėps kad didžiają dalį lemia ir vaikino grožis. Taip baisaus nei viena nenori,ir aš tikrai nenoriu Išpūtęs akis Man patiko aukščiau rašiusios panelės "pasakojimas" Gėrisi Manau čia tikri jausmai Wazee Pagal mane vaikinas turi būti prisižiūrintis,simpatiškas,aukštesnis už mane turinti humoro jausmą ištikimas ir pan. Nieko betnežinia kokį įsimylėsi,juk širdžiai neįsakysi Išpūtęs akis
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vaikinai.~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaikinai.~   Vaikinai.~ Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vaikinai.~
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Draugystės-
Pereiti į: