Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Mėgstamiausia grupė

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 12:16 am

Arba atlikėjas. Liežuvis
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 2:40 am

Vienos neturiu. Man patinka visokie muzikos stiliai todėl klausau viską. Šypsnis
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:15 am

Aš ilgiii. ;>
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Neko
Naujokė
Neko


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-05-08

Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 4:26 pm

Aš daugiausiai klausau Japoniškos muzikos. Gal tai skamba durnai, bet ji labai graži(man asmeniškai).
Tai vat. Klausau:
Hello! Project.
Tai yra grupė/projektas kurioje yra kelios grupės ir shuffle units.(atleiskit kad rašau šiek itek angliškai bet Lietuviškai nelabai moku tokius dalykus pasakyti). Iš H!P klausau daugiausia Berryz Koubou, bet Morning Musume irgi visai nieko grupė, o C-ute neklausau, nes nepatinka tai, kad Airi yra visada pagrindinė su Maimi. Na aš daugiau jum apie jas nepasakosiu nes jum neįdomu.
Dar klausau įvairių Visual Kei ir Oshare Kei grupių. Apei jas nepasakosiu nes vėliau per daug išsiplėsiu.
O iš angliškų klausau daugiau senas dainas ir dažniausiai tų grupišų kurios jau iširusios arba baigė savo karjerą. Na bet dar klausau ir LinkinPark bei Nickelback.
O šeip tai vsiaks labai priklauso nuo dainos ir mano nuoaikos.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Mėgstamiausia grupė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Mėgstamiausia grupė   Mėgstamiausia grupė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Mėgstamiausia grupė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Mėgstamiausia daina

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Muzika-
Pereiti į: