Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Savižudybės

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 10:45 pm

Ar kada buvo kilusi mintis prieš save pakelti ranką? Ką manote apie paaugles kurios žudosi? Žiūri nepatenkintas
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Yummy
Naujokė
Yummy


Pranešimų skaičius : 44
Join date : 2010-04-29
Age : 27
Miestas : Panevėžys

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 7:56 pm

Išvada dauguma kad paaugliau ankščiau ar vėliau pagalvoja apie savižudybę,bet nebutinai tą padaro. Ir aš esu apie tai galvojus,bet pagalvojus kiek galiu prarasti malonumų iškart mintys apie tai atšoksta. Užsnūdęs Aš nesuprantu tų paauglių kurie žudosi dėl meilės,kad paliko,dėl girtaujančių tėvų {juk užauksi,ir viskas bus ok} ar šeip {manau būna ir tokių atvejų} Žinoma aš be kalbų nusižudyčiau jei netekčiau šeimos,ir manau kad čia vienintelis dalykas dėl kurio tai padaryčiau. dar galvodavau jei jauna susilaukčiau vaiko nusižudyčiau ar po išprievaratavimo.. Bet juk tam yra abortas.. Aišku tos juodos dėmės nenuplaus,bet reikia tiesiog susiimti ir viskas bus ok.. Užsnūdęs Kūdykis Dabar tiek daug žudosi dėl krizės.. Verkiantis Norėčiau tik pasakyti kad nereikia sutirštinti spalvų dėl niekų,jul bus tų meilių,pasibaigs ta krizė ankščiau ar vėliau ir panašiai Palengvėjo Gyvenkime,juk turime tik vieną kartą Gėrisi
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 12:31 am

Super kalba ;D
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Neko
Naujokė
Neko


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-05-08

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 5:18 pm

Daug kartu esu apei ją pagalvojusi, bet esu labai silpnos valios žmogus bei labai nedrąsi todėl niekada neišdrysiu nusižudyti neesmė ant kiek blogai bus.
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimeKv. 05 20, 2010 3:15 am

Neko rašo:
Daug kartu esu apei ją pagalvojusi, bet esu labai silpnos valios žmogus bei labai nedrąsi todėl niekada neišdrysiu nusižudyti neesmė ant kiek blogai bus.
aš gal ir neesu silpnos valios žmogus,bet abejoju ar nusižudyčiau. Vien pagalvojusi kiek kentės mano artimieji man pašiurpsta oda...
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Neko
Naujokė
Neko


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-05-08

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimePen. 05 21, 2010 7:24 pm

Aš kadangi su savo artimaisiais visiškai nebendrauju nors ir gyvenu kartu, bet nemoku su jom bendrauti. Todėl man visiškai pochui kad jos kentės.
Atgal į viršų Go down
katerina
Naujokė
katerina


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-06-27
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimePir. 06 27, 2011 11:29 pm

Nusižudyti? Neee.... Man net mintis nebuvo tokia kilusi, ir iš vis, tie žmonės, kurie nnusižudo, yra savanaudžiai, nes nepagalvoja apie kitus. kaip kitiems skaudu turi būti, o ypač tėvams. Juk jie stengėsi, kad tau nieko netrūktų, jie galėtų gyvybę paaukoti, kad tik mes būtumėme laimingi, o čia še tau.... Turiu vyresnę seserį, dažnai pykstamės, kai mažesnė būdavau netgi sakydavau, kad jos nekenčiu ir kad kaip man gerai būtų jei jos nebūtų, o aš įsivaizduoju kas būtų jeigu jos nebūtų... Tikrai branginu ją, ir žinau, kiek gero ji man yra padariusi...
Atgal į viršų Go down
katerina
Naujokė
katerina


Pranešimų skaičius : 5
Join date : 2011-06-27
Age : 26
Miestas : Klaipėda

Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitimePir. 06 27, 2011 11:31 pm

Neko rašo:
Aš kadangi su savo artimaisiais visiškai nebendrauju nors ir gyvenu kartu, bet nemoku su jom bendrauti. Todėl man visiškai pochui kad jos kentės.
Kaip tu gali taip sakyti?! Tikriausiai neturi nė trupučio sąžinės ir dėkingumo artimiesiems. Turėtum jiems dėkoti, o ne taip "pasireikšti".
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Savižudybės Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Savižudybės   Savižudybės Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Savižudybės
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Diskusijos-
Pereiti į: