Tarp mūsų Merginų.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tarp mūsų Merginų.

Kodėl vos penkerių metų mergaitės taip rūpinasi savo išvaizda ir jau yra apsėstos pirkimo manijos? Kodėl vos sulaukusios paauglystės jos ima be saiko gerti, lieknintis arba megzti neaiškias virtualias pažintis? Kalbėkime!
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Vaiduokliai.

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Kvilee*
Administratorė
Kvilee*


Pranešimų skaičius : 63
Join date : 2010-04-28
Age : 27
Miestas : Šiauliai

Vaiduokliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Vaiduokliai.   Vaiduokliai. Icon_minitimeTr. 04 28, 2010 8:27 pm

Tikite jais? Gėrisi
Atgal į viršų Go down
Becaboo
Administratorė
Becaboo


Pranešimų skaičius : 174
Join date : 2010-04-28
Age : 28
Miestas : Šiauliai

Vaiduokliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaiduokliai.   Vaiduokliai. Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 3:33 am

Nelabai. ;>
Atgal į viršų Go down
http://forgirls.secrets-stories.net
Neko
Naujokė
Neko


Pranešimų skaičius : 21
Join date : 2010-05-08

Vaiduokliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaiduokliai.   Vaiduokliai. Icon_minitimeŠt. 05 08, 2010 4:49 pm

Tikiu.
Bet ne vaiduokliais o dvasiomis. Nes mano protu vaiduoklis yra balta paklodė(kai žmonės ja apsirengia išsikerpa skylutes ir bėga gąsdinti žmonių.)

Ir man pastaruoju metu labai dažnai pradėjo vaidentis(ne, ne vaiduokliai, šmėklos ir ne dvasios, o šeip dalykai.) Pradeda vaidentis kia einu namo vakare nuleidus galvą kad į mane eina kažkoks žmogus, aį pakeliu galvą o aplinkui neiko nėra, vėlją nuleidž Nuleidus pamatau kad kažkur katė nubėga, vėl ją pakeliu apsidairau bet katės nėra. Tai vat kokio pobūdžio dalykai man vaidenasi... Ir dar stulpai pavirsta šunimis.

O šeip manau , kad tokie dalykai egzistuoja, bet ne tokie kai visi pasakoja kad pamačiau šešėlį apleistame name ar girdėjau, kad tame name tėvas nužudė savo sūnų ir dabar kas tik įeina į tą namą jie pmiršta nes to berniuko dvasia juos nužudo. Tokiais dalykais netikiu. Bet manau, kad jos egzistuoja, bet tikrai ne kas trečiam, o tik "išrinktiesiems" kaip aš juos vadinu. Tik tiem kuriem jos sugalvoja pasirodyti.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Vaiduokliai. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Vaiduokliai.   Vaiduokliai. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Vaiduokliai.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Tarp mūsų Merginų. :: Čia įdomu :: Mistika-
Pereiti į: